Dzieci w wirtualnej sieci - spotkanie dla rodziców

Zachęcamy do obejrzenia nagrania ze spotkania z p. Bogną Białecką

"Hybrydowe" Triduum Paschalne 2021

Drodzy Parafianie!

Dziękujemy za wspólne przeżycie Triduum Paschalnego w tak niecodziennej hybrydowej formie. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy na ile to możliwe razem przeżyć ten czas.

Jeśli chcielibyście dołożyć się do pokrycia kosztów transmisji internetowej, a przede wszystkim wynajęcia ekranu LED, będziemy Wam bardzo zobowiązani.
Najlepiej zrobić to za pośrednictwem przelewu internetowego na konto parafii (w tytule proszę wpisać - Triduum), albo poprzez bramkę szybkich płatności internetowych, która znajduje się TUTAJ

Za każdą ofiarę na ten cel i nie tylko na ten - bardzo Wam dziękujemy!

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie
ks. Marcin, ks. Dawid

Patris Corde - Serce Ojca

List apostolski PATRIS CORDE Ojca Świętego Franciszka z okazji 150. rocznicy ogłoszenia Świętego Józefa Patronem Kościoła Powszechnego

Autor: Papież Franciszek

Patris corde – ojcowskim sercem: tak Józef umiłował Jezusa, nazywanego we wszystkich czterech Ewangeliach „synem Józefa” (1).

Mateusz i Łukasz, dwaj ewangeliści, którzy ukazali jego postać, niewiele mówią, ale wystarczająco dużo, aby zrozumieć, jakim był ojcem oraz misję powierzoną mu przez Opatrzność.

1, 2, 3... Kana - Sesja dla małżeństw

1,2,3 Kana to 3 weekendy dane Waszemu małżeństwu, aby się odnaleźć razem na nowo, wzmocnić i pogłębić życie duchowe. To okazja, by się zatrzymać w biegu życia i przyjrzeć się Waszej relacji. Czas w małżeństwie na rozmowy, modlitwę, odpoczynek i świętowanie. Udane życie małżeńskie jest tak cenne, że warto się nad nim zatrzymać.

Na 1,2,3 Kanę zapraszamy małżeństwa - zarówno te, które chcą pogłębić wzajemną miłość, komunikację i zrozumienie jak i te, które w budowaniu relacji w małżeństwie aktualnie napotykają trudności. Celem trzyweekendowej sesji jest stworzenie, odbudowa, pogłębienie integracji w małżeństwie i rodzinie, a dzięki temu wzmocnienie wartości rodzinnych i ukształtowanie prawidłowego wzoru życia rodzinnego.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account