Nauka przedchrzcielna

Rodziców, którzy w najbliższym czasie będą prosili o Chrzest dla swojego dziecka, a także osoby, które zostały poproszone o posługę Chrzestnych (także w innej parafii) zapraszamy serdecznie na grudniową Naukę Przedchrzcielną w sobotę 5.12.2020 o godz. 16.00.

Ze względów epidemicznych nauka odbędzie się w formie spotkania On Line, na platformie Google Meet. Link do spotkania jest dostępny poniżej

Dekret Biskupa Opolskiego z dnia 05.11.2020

DEKRET

W trosce o oddawanie należnej czci Bogu Wszechmogącemu oraz uświęcenie wiernych i ich ochronę przed zakażeniem, w nawiązaniu do przepisów obowiązującego prawa kościelnego i świeckiego, od 7 do 29 listopada br. na terenie Diecezji Opolskiej postanawiam, co następuje. Tym samym odwołuję wszystkie wcześniejsze ustalenia w przedmiotowej materii.

ZASADY DOTYCZĄCE OBIEKTÓW KULTU RELIGIJNEGO

Nauka przedchrzcielna - Listopad 2020

Rodziców i Chrzestnych dzieci, które w najbliższym czasie mają przyjąć Sakrament Chrztu Świętego zapraszamy na naukę przechrzcielną w sobotę 7.11.2020 o godz. 16.00.

Spotkanie odbędzie się w formie On Line na platformie Google Meet

Link do spotkania znajduje się poniżej

Dekret Biskupa Opolskiego z dnia 20.10.2020

DEKRET

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Wspomnieniem Wszystkich Wiernych Zmarłych, dla właściwego przeżycia tych wyjątkowych dni i zminimalizowania ryzyka zakażenia w dniach 31 października – 8 listopada 2020 roku na terenie Diecezji Opolskiej postanawiam, co następuje.

Kana Welcome - spotkanie On Line. Niedziela, godz. 17.00

Małżonków zapraszamy na spotkanie formacyjne Kana Welcome. Z powodów sanitarnych w trybie On Line na platformie ZOOM.

Poniżej podajemy dane dostępowe do spotkania.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account