Kandydaci w wyborach do Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Lista Kandydatów, którzy w minioną niedzielę zostali zaproponowani co najmniej przez 3 osoby lub zostali zaproponowani przez ks. Proboszcza oraz wyrazili zgodę na kandydowanie.
W nawiasie podana ulica zamieszkania

• Czaja Iwona (Wiejska)
  • Datko Jerzy (Ustronna/Grobla)
  • Kansy Ryszard (Wiejska)
  • Kmiecik Barbara (Wiejska/bloki)
  • Kropelnicka Iwona (Wygonowa)
  • Krzywiecka Edyta (Wiejska)
  • Kukurowski Tomasz (Lipowa)
  • Kurc Dorota (Wiejska)
  • Labisz Michaela (Wiejska)
  • Meja Edyta (Wiejska)
  • Miezal Wioleta (Wiejska)
  • Moskwytyn Dawid (Krzemieniecka)
  • Rodzeń Iwona (Kresowa)
  • Smykała Krzysztof (Tarnopolska)
  • Soll Stefan (Wiejska)
  • Soll-Morka Aneta (Wiejska)
  • Staisz Rudolf (Wiejska)
  • Staś Dorota (Oleska)
  • Tabora Bożena (Matei)
  • Urbas Marek (Wiejska)
  • Zimnowoda Michał (Oleska)

Randka Małżeńska - Języki bliskości

Randka Listopad IG

Małżonków zapraszamy na randkę pod hasłem: Języki bliskości. Będzie krótka konferencja i świadectwo, będzie trochę czasu na to, żeby razem usiąść i porozmawiać we dwoje. Choć w kilku słowach nie da się ująć tak bogatego tematu, to jednak może będzie to inspiracja do rozmowy w małżeństwie. Na pewno zaś będzie to dobry czas dla Was.

Startujemy o 18.00 w domu katechetycznym.

Szkoła dla rodziców i wychowawców - Jesień 2021

SzkolaRIWCzy da się nauczyć bycia dobrym rodzicem?

Jakby to odpowiedzieli rabini: Jeden powie, że "tak", a drugi powie, że "nie".
Każdy jednak, kto rodzicem jest, bez wątpienia stara się być nim w najlepszy możliwy sposób. Szukamy własnych dróg, podświadomie wykorzystujemy to, co przekazali nam nasi rodzice... a mimo to, czasem doświadczamy porażek.

Naszym rodzicom i wychowawcom, którzy szukają sposobu nawiązania głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, a także poprawić komunikację między dorosłymi chcemy zaproponować kilka sprawdzonych narzędzi, które pomogą osiągnąć te cele.

Zajęcia mają charakter warsztatów psychologicznych. Składają się z krótkich omówień i wprowadzeń tematycznych, a przede wszystkim z adekwatnych ćwiczeń, dramy i debaty.

Parafialny Kurs Tańca

KursTanca

Zapraszamy na Parafialny Kurs Tańca (stopień podstawowy). Pierwsze spotkanie w czwartek 16 września o godz. 20.00 w domu katechetycznym.

Cena: tzw. miesiąc taneczny (4 spotkania po 1,5h) - 200 PLN/para

Zapisy przyjmujemy przede wszystkim w parach poprzez poniższy formularz.
Pojedyncze osoby zapisujemy na listę rezerwową.

Rodzinny wyjazd na narty - Alpy 2022

Narty2022Miłośników sportów zimowych zapraszamy na wspólny zimowy wyjazd narciarski do Austrii w dniach 31.01 - 6.02.2022

Noclegi mamy zamówione na starej plebanii w miejscowości Niederthai w okolicach Innsbrucka, którą kilka lat temu przebudowano na gościniec. Do naszej dyspozycji jest w sumie 18 miejsc noclegowych w czterech pokojach z łóżkami piętrowymi (1 pokój 7 osobowy; 2 pokoje po 4 os. + 1 pokój 3 osobowy).
W pobliżu mamy trzy ośrodki narciarskie: HochOetz (ok. 16 km), Kuhtai (30 km) i Sölden (30 km), a w samym Niederthai piękne trasy spacerowe i dla narciarzy biegowych. W okolicy także duży kompleks term (Aquadome w Langenfeld)

Koszt wyjazdu (od osoby): 100 Euro + 470 PLN (transport busem, noclegi, ubezpieczenie, wyżywienie) + koszty karnetów. (zwykle było tak, że po wyjeździe zwracaliśmy ok 10/20 Euro i 50 PLN)
W zależności od wieku, ilości wykupionych dni - ceny karnetów mogą się różnić. Ulotki z cenami karnetów i opisem ośrodków można pobrać tutaj: Solden,

Zapisy wyłącznie poprzez poniższy formularz

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account