Intencje 25.12.2023

IV Niedziela Adwentu 24.12.2023 Wigilia Bożego Narodzenia

Kolekta na gaz i energię elektryczną

Dziś spowiedź pół godziny przed Mszą św. - nie ma spowiedzi w czasie Mszy św.

8.00    1. Za + Barbarę Katolik (w 1. rocznicę śmierci), ++ Stanisława, Mariannę i Bronisława Katolik, + Ewę Tworkowską.
            2. Za + rodziców Bronisławę i Stanisława Waerów za + Weronikę i Franciszka Wójcik oraz pokrewieństwo z obu stron, za dusze czyśćcowe.
10.00  1. Za + Konrada Luberę.
            2. Za + Jerzego Gajdę.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Jolanty i Tadeusza Szczepaniak oraz córek Aleksandry i Anny z rodzinami oraz syna Tomasza.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

23.00  Pasterka
Kolekta z pasterki na Dom Matki i Dziecka
           1.W intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
            2. Intencja wolna
Po Pasterce zapraszamy do wspólnego kolędowania na placu za kościołem.

Intencje 18.12.2023

Poniedziałek 18.12.2023 - O Adonai

6.30    Roraty O radość życia wiecznego dla zmarłego taty Edwarda i brata Adriana.
16.30  Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Gosławic.
18.00  Roraty z udziałem dzieci Za + teścia i ojca Jana Wieszołek w kolejną rocznicę śmierci, + ojca Helmuta Wilczek, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Okazja do spowiedzi: 6.00 – 6.30, 17.15 – 17.55

Intencja 11.12.2023

Poniedziałek 11.12.2023

6.30    Roraty Za + męża i ojca Józefa Podstawa w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców i teściów, ++ rodzeństwo z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
18.00  Roraty z udziałem dzieci Za + męża Konrada, ++ rodziców Jerzego i Teresę Pogrzeba, + brata Huberta, + teścia Alfonsa, ++ z obu stron.

Intencje 04.12.2023

Poniedziałek 04.12.2023 św. Barbary, dziewicy i męczennicy

6.30    Roraty O łaskę nieba dla + syna Krzysztofa.
18.00  Roraty z udziałem dzieci Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).

Intencje 27.11.2023

Poniedziałek 27.11.2023

7.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
18.00  Za ++ rodziców Stefana i Marię Jonczyk, Piotra i Helenę Zyla, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.

Intencje 20.11.2023

Poniedziałek 20.11.2023 św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

7.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
18.00  Za + Pelagię Zdzuj, + rodziców Różę, Feliksa Zdzuj, Apolonię, Stefana Stotko, + brata Joachima, + z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Intencje 13.11.2023

Poniedziałek 13.11.2023 św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich;

7.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
18.00  Za + męża i ojca Rienholda ++ rodziców Gertrudę i Józefa oraz teściów Marię i Floriana ++ z rodziny Lekner i Kesler oraz za dusze czyśćcowe.