Intencje 02.06.2024

Poniedziałek 03.06.2024 św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

7.00    O szczęście wieczne dla + Henryka Scholz, jego ++ rodziców i rodzeństwo i wszystkich ++ z rodziny.
17.45  Litania do NSPJ i procesja Eucharystyczna
18.00  Za ++ rodziców Franciszkę i Franciszka Miemczyk, poległego Alojzego Staś oraz ++ z rodziny.

Featured

Intencje 27.05.2024

Poniedziałek 27.05.2024

7.00    Za + mamę Annę i tatę Kazimierza o dar życia wiecznego.
18.00  Za + rodziców Matyldę i Józefa Gawlik, ++ dziadków Król i Gawlik, ++ ciotki, wujków, dusze czyścowe, oraz o Boże Błogosławieństwo w całej rodzinie.
Po Mszy św. nabożeństwo majowe

Featured

Intencje 20.05.2024

Poniedziałek 20.05.2024 Święto NMP Matki Kościoła

7.00    Za + Jana Wawrów, jego ++ rodziców Bronisławę i Stanisława Wawrów oraz jego ++ teściów Weronikę i Franciszka Wójcik, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze czyśćcowe
18.00  Za + rodziców Annę i Alfreda Galgon, Marię i Alojzego Warzecha, ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy św. nabożeństwo majowe

Intencje 13.05.2024

Poniedziałek 13.05.2024 Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

7.00    Za ++ rodziców Weronikę i Longina Kansy, Julię i Tomasza Staisz, + męża Alojzego, + brata Izydora.
19.00  Wieczór fatimski
            1. Za ++ rodziców Jana i Zofię, Annę i Michała, siostry Krystynę, Jolantę i wszystkich ++ z rodziny.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, o opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla Anny z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
Po Mszy św. różaniec w kościele, a następnie procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła. O poniesienie figury prosimy kobiety.

Intencje 6.05.2024

PONIEDZIAŁEK 06.05.2024 ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA MŁODSZEGO

7.00     O opiekę Boża i ulgę w cierpieniu dla Johanny Koch, o siły dla opiekunów i o szczęście wieczne dla ++ rodziców Moniki i Hermana
18.00(Dni Krzyżowe)W intencji rolników i działkowiczów z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy, odpowiednią pogodę i obfite plony.
Po Mszy św. procesja błagalna o urodzaje do krzyża obok posesji p. Kainka

Intencje 29.04.2024

PONIEDZIAŁEK 29.04.2024 ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ, DOKTORA KOŚCIOŁA

7.00     Za + męża i ojca Józefa Podstawa, ++ rodziców i teściów, ++ rodzeństwo z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
18.00   Za + ojca Jana Cywka i jego ++ rodziców o łaskę nieba.

Intencje 22.04.2024

Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 do 17.55 adoracja i okazja do spowiedzi.

Poniedziałek 22.04.2024

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Z wdzięcznością za dar życia w kolejną rocznicę urodzin Dżesiki oraz w pewnej intencji.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.