Intencje 10.12.2018

PONIEDZIAŁEK, 10.12.2018

7.00    Roraty dla dorosłych Za †† Franciszka i Wiktorię Kansy, pokrewieństwo z obu stron, dusze czyśćcowe.

18.00  Roraty dla dzieci Za † Hildegardę Kansy (od Róży Różańcowej p. Gizeli Czernia).

WTOREK, 11.12.2018

7.00    Za † Hildegardę Kansy (od uczestników pogrzebu).

18.00  Roraty dla dzieci Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Hildegardy Miętus z okazji 98 rocznicy urodzin oraz za † brata Gerarda.

ŚRODA, 12.12.2018

7.00    Za † Edytę Kinert (od uczestników pogrzebu).

18.00 Roraty dla dzieci Za †† Marię, Annę oraz rodziców.

CZWARTEK, 13.12.2018 – ŚW. ŁUCJI

7.00    Roraty dla dorosłych Za †† rodziców Annę i Piotra Gawlik, Teodora i Klarę Ofcorz, rodzeństwo, dziadków, pokrewieństwo, † Barbarę, dusze czyśćcowe.

18.00  Roraty dla dzieci  W intencji rocznego dziecka Ignacego Głodek.

PIĄTEK, 14.12.2018 – ŚW. JANA OD KRZYŻA

18.00  Roraty dla dzieci Za † męża Leona Kotula, syna Huberta, teściów, rodziców, 3 braci, 2 siostry, szwagrów, szwagierki, † Barbarę i Marię, †† z rodziny Czech, † Reinholda Kesler, dusze czyśćcowe. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.30.

SOBOTA, 15.12.2018

8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Wiesławy i Bernarda Pindor z okazji rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

10.00 Msza św. i spotkanie opłatkowe Katolickiego Uniwersytetu Ludności Wiejskiej

17.00  Za † męża i ojca Pawła Zdzuj, rodziców z obu stron, rodzeństwo, † Michała Halupczok.

NIEDZIELA III ADWENTU GAUDETE, 16.12.2018
(kolekta na potrzeby parafii)

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla mamy Heleny z okazji 97 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Anny Wiśnik z okazji 18 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny.

10.30 Za † żonę Marię Halupczok, rodziców Halupczok i Wodarz, szwagra, szwagierkę, teścia Alojzego oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny, dzieci i wnuków.

12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Kazimierza Bik z okazji 70 rocznicy urodzin, a także o łaskę nieba dla †† rodziców Jadwigi i Leona Bik oraz brata Józefa Bik. Po Mszy św. Chrzest św: Leon Salwador Bik i Tytus Szwajowski

15.00  Nieszpory adwentowe.          

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.