Intencje 12.11.2018

PONIEDZIAŁEK, 12.11.2018 – ŚW. JOZAFATA

7.00 O szczęśliwą operację i zdrowie dla Ilzy oraz o zdrowie Huberta.
18.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Elżbiety Bienek oraz o zdrowie w rodzinie.

WTOREK, 13.11.2018 – ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA

7.00 Za tragicznie zmarłego Patryka.
18.00 Za †† rodziców Marię i Mariana Witwickich, Barbarę i Władysława Kuchcickich.

ŚRODA, 14.11.2018 – BŁ. MARII LUIZY MERKERT

7.00 1. Za † Hildegardę Kansy (od uczestników pogrzebu).
 2. W intencji Parafian.

CZWARTEK, 15.11.2018

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Elżbiety Czech z okazji 50 rocznicy urodzin, za męża i córkę.
18.00 Za † męża Konrada Stelmach w 4 rocznicę śmierci, †† pokrewieństwo.

PIĄTEK, 16.11.2018 – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W OPOLU

18.00 1. Za † Mieczysława Filc.
2. Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla †† rodziców Agnieszki i Alfonsa Jopczyk, męża Gintra Kinert, teściów Joannę i Jana, †† z pokrewieństwa z obu stron, dusze czyśćcowe.
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.30.

SOBOTA, 17.11.2018 – ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

8.00 Za †† Wojciecha, Wiktorię, Grażynę i Bożenę Witeska.
17.00 Za †† rodziców Zofię i Zdzisława Marcinkowskich, Woldańskich i Baranowskich.

NIEDZIELA, XXXIII ZWYKŁA – 18.11.2018 (kolekta gospodarcza na potrzeby parafii)

7.00 Za † matkę Wiktorię Staś w 11 rocznicę śmierci, †† z pokrewieństwa Staś z obu stron.
9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Stanisławy Jakimowicz z okazji 70 rocznicy urodzin.
10.30 Za †† rodziców Zofię i Franciszka Skrzypczyk, †† z rodzin Grzyszczok i Warzitz, dusze czyśćcowe.
12.00 Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem NMP Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Anieli i Ryszarda Kansy z okazji 35 rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuczki.
15.00 Nieszpory niedzielne.
 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.