Intencje 19.11.2018

PONIEDZIAŁEK, 19.11.2018

7.00 Za † siostrę Jadwigę Laksy w 10 rocznicę śmierci, męża Huberta, †† z rodziny Laksy, Kotula i Wieszala.
18.00 Za † Krzysztofa Moczko w 10 rocznicę śmierci, rodziców Irmgardę i Gintra Moczko, dziadków Antoninę i Pawła Sopa, dusze czyśćcowe.

WTOREK, 20.11.2018 – ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO

7.00 Za † ojca Marka Kostrzewskiego, †† z rodziny Kostrzewski i Koszyk.
18.00 Za † męża i ojca Ernesta, †† z pokrewieństwa.

ŚRODA, 21.11.2018 – OFIAROWANIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

7.00 1. Za † Brygidę Mnich-Peroń w 7 rocznicę śmierci, oraz †† z rodzin, Mnich i Peroń, dusze czyśćcowe.
 2. Za † Józefa Piechota w 1 rocznicę śmierci, męża Pawła, córkę Magdalenę, syna Franciszka, rodziców z obu stron, dusze czyśćcowe.

CZWARTEK, 22.11.2018 – ŚW. CECYLII

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Marcina Stachery z okazji kolejnej rocznicy urodzin
18.00 Za † Kazimierę Głowińska w 1 rocznicę śmierci.

PIĄTEK, 23.11.2018

18.00 Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla † męża Gintra Kinert, rodziców Alfonsa i Agnieszki, teściów Jana i Joanny, †† z pokrewieństwa z obu stron, dusze czyśćcowe.
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19.30.

SOBOTA, 24.11.2018 – ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY

8.00 W intencji Anny Marii Mróz z okazji 10 rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Anioła Stróża i zdrowie.
17.00 Za † męża Arnolda Staś, rodziców Staś i Wilke, dusze czyśćcowe.

NIEDZIELA, 25.11.2018 – JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
(kolekta na potrzeby parafii, zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej)

7.00 Za †† rodziców Elżbietę i Stefana Dendera z okazji rocznicy urodzin, †† pokrewieństwo.
9.00 1. Za † żonę Różę Kochanek, †† z pokrewieństwa oraz o zdrowie w rodzinie.
2. W intencji Wspólnoty Czcicieli Ducha Świętego i ich rodzin z podziękowaniem za 10 lat wspólnej modlitwy, za Bożą opiekę i łaski, z prośbą o dary Ducha Świętego i nowe powołania do wspólnoty.
10.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Urszuli Miller z okazji 80 rocznicy urodzin.
12.00 1. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Pawła Zawiałow oraz w intencji całej rodziny.
2. W intencji rocznego dziecka Mikołaja Zub i jego rodziców z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
15.00 Nieszpory niedzielne i modlitwa Duchowej Adopcji
 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.