Intencje 22.10.2018

Poniedziałek, 22.10.2018 – św. Jana Pawła II

7.00 Za † mamę Janinę w kolejną rocznicę śmierci.
18.00 Za †† rodziców Józefa i Matyldę Gawlik, dziadków Król i Gawlik, ciotki, wujków, siostry zakonne i księży.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa.

Wtorek, 23.10.2018

7.00 W int. młodych małżonków z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne dary, oraz za + mamę Krystynę Firlus.
18.00 Za †† ojca Piotra Duda w rocznicę śmierci, matkę Marię, †† z pokrewieństwa.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa.

Środa, 24.10.2018

7.00 Za†† Łucję Kondziela w rocznicę śmierci, rodziców, 2 braci, †† z pokrewieństwa.
18.00 Za †† rodziców Tomasza i Franciszkę Miętus, męża Józefa, †† z rodziny.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa.

Czwartek, 25.10.2018

7.00 Za †† męża Piotra, rodziców, dziadków, ciotki, ††z rodziny, dusze czyśćcowe.
18.00 Za † Józefa Czech w 5 rocznicę śmierci.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa.
Modlitwa Duchowej Adopcji.

Piątek, 26.10.2018

18.00 1.Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Marzeny Mazur z okazji rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
           2. Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem NMP Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Cecylii i Ernesta Grund z okazji 60 rocznicy ślubu, za dzieci, wnuków i prawnuków oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Grund.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 19.30

Sobota, 27.10.2018

8.00 Za†† męża Franciszka Wocław, rodziców Wocław i Golomb, rodzeństwo, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe.
17.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Kornelii i Ewalda Koptoń z okazji 30 rocznicy ślubu.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa.

Niedziela, XXX zwykła – 28.10.2018
(kolekta na potrzeby parafii; kwesta Caritas przed kościołem)

7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Barbary Kajdzik z okazji rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie z okazji rocznicy urodzin Sandry.
9.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie z okazji 10 rocznicy urodzin Michaliny oraz z okazji 40 rocznicy urodzin Sabiny oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie w całej rodzinnie.
10.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Dariusza, Franciszka, Doroty, Szymona Labisz.
12.00 1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie z okazji 70 rocznicy urodzin Anny Kukurowskiej oraz w intencji całej rodziny.
2.Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem NMP Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Marii i Joachima z okazji 25 rocznicy ślubu.
15.00 Nabożeństwo różańcowe

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.