Intencje 30.09.2019

Poniedziałek 30.9.2019 ? św. Hieronima

7.00       Za + męża Pawła w 21 rocznicę śmierci, córkę, dwóch synów, rodziców, + ks. Franciszka Piechota, pokrewieństwo i dusze czyścowe.
18.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę i moc Ducha Świętego dla rodzin Rodzeń i Brzesina.
             2. Intencja wolna 

Wtorek 01.10.2019 ? św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00       Za ++ rodziców Alojzego i Gertrudę Klos, brata Leopolda, dziadków Bartel, pokrewieństwo Klos i Leś, dusze czyśćcowe.
18.00    1. Za + męża Rudolfa, ++ rodziców Agnieszkę i Józefa, ++ z pokrewieństwa.
             2. Za + Pawła Dziuba (od uczestników pogrzebu)
             Po Mszy św. różaniec

Środa 02.10.2019 ? św. Aniołów Stróżów

7.00       1. Do Bożej Opatrzności o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Duda i Szyndzielorz.
              2. Za + Karolinę Styś w 4 rocznicę  śmierci, brata Zygmunta, Edwarda Leibt.
18.00    Do Bożej Opatrzności z prośbą o zdrowie i mocną wiarę dla Grażyny i jej bliskich.
             Po Mszy św. różaniec

Czwartek 03.10.2019 ? I Czwartek Miesiąca

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Michaeli i Patryka w kolejną rocznicę ślubu.
18.00    1. O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
              2. Intencja wolna
             Po Mszy św. różaniec

Piątek 04.10.2019 ? I Piątek Miesiąca, św. Franciszka z Asyżu

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
18.00    1. Za ++ rodziców Franciszka i Łucję Duda, siostrę Sylwię, ++ z pokrewieństwa, dusze czyścowe.
              2. Intencja wolna
Po Mszy św. różaniec Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 05.10.2019 ? I Sobota Miesiąca,  św. Faustyny Kowalskiej

7.15       Różaniec wynagradzający
8.00       Za + Alfreda w 16 rocznicę śmierci, + siostrę Annę, ++ rodziców z obu stron Marię, Izydora, Monikę, brata, dusze czyścowe.
17.00    1. Za ++ rodziców Annę i Jerzego Staś, + ojca Ernesta Golenia, + Jana Golenia, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.
              2. Za + rodziców Marię i Józefa Pindor, Zofię i Michała Franków, ++ dziadków, przyjaciół i znajomych.
             Po Mszy św. różaniec

XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019

7.00       Za + Waldemara Polakowskiego, ++ rodziców.
9.00       1. Za + męża Józefa Langosz z okazji urodzin, ++ rodziców, teściów, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze czyścowe.
              2. Za + syna Jarosława Jóźwiaka o łaskę nieba.
10.30    Za ++ rodziców Annę i Władysława Karwackich, ++ braci Emiliana i Wenantego.
12.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji urodzin.
15.00    Nabożeństwo różańcowe

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.