Poniedziałek 08.11.2021 Dzień Całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu
7.00 Za ++ rodziców Annę i Kazimierza, teścia Mieczysława i ++ z całej rodziny.
Po Mszy św. rozpoczęcie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu
17.00 Różaniec za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach i zakończenie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu
18.00 Za + Barbarę Pilarczyk w rocznicę śmierci, dusze czyśćcowe.
Wtorek 09.11.2021 Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7.00 Za + Krzysztofa Kamińskiego (od Wiesława i Małgorzaty)
18.00 Za + Marię Lebedyńską, + kuzyna Piotra Partykę w 50 rocznicę ziemskich urodzin i za ++ z rodziny
Środa 10.11.2021 św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
Wotywna o św. Józefie
7.00 Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszej parafii
18.00 Za + Krzysztofa Kamińskiego (od uczestników pogrzebu)
Czwartek 11.11.2021 św. Marcina z Tours, biskupa, Święto Niepodległości
7.00 Za + Wiktora Halupczok (od uczestników pogrzebu)
18.00 Za + żonę Bożenę w 7 rocz. śmierci, ++ z rodzin Guc, Ganczarek, Sykuła.
Piątek 12.11.2021 św. Jozafata Kuncewicza, bpa i męczennika
7.00 Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Macha, siostrę Krytynę Szajca, ++ z rodzin Czech i Bamberg
18.00 Za + Feliksa Stotko (od uczestników pogrzebu)
Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30
Sobota 13.11.2021 św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich
8.00 Za ++ rodziców Piotra i Marię Duda i ++ z pokrewieństwa.
17.00 Za ++ rodziców Zofię i Zdzisława Marcinkowskich oraz ++ z rodzin Marcinkowskich, Woldańskich, Rybarczyków, Tyburskich i Baranowskich
XXXIII Niedziela Zwykła 14.11.2021
KOLEKTA PARAFIALNA | ZBIÓRKA DO PUSZKI NA POMOC KOŚCIOŁOWI W POTRZEBIE
7.00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny Kansy.
9.00 Za ++ ojców: Jana Jakimowicza, Jana Uchorczaka oraz ++ z rodzin Jakimowiczów, Uchorczaków, Rudyków, Lesiaków, znajomych i dusze czyśćcowe.
10.30 1. Za + męża Tadeusza i ++ z rodziny Kraus i Bałamut.
2. Za + Elżbietę Miciak w kolejną rocznicę ziemskich urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
12.00 Za + Andrzeja Kosteleckiego w 4 rocznicę śmierci
Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznych dzieci: Antoniego Buczkowskiego, Dawida Sorowka
Po Mszy św. Chrzest: Aleksander Tadeusz Klimes
16.00 Spotkanie ze św. Marcinem (w kościele, a potem na placu przed plebanią)
17.00 Za + wujka Johanna Sladek o radość życia wiecznego.