Intencje 11.10.2021

RosaryPoniedziałek 11.10.2021

7.00    Za dusze czyśćcowe
18.00  Za + Krzysztofa Kamińskiego (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 12.10.2021

7.00    Za ++ Jerzego i Marię Sorowka, + Józefa Sorowka i ++ dziadków Sorowka, Mróz i ++ z rodziny.
18.00  Za + Martę i Alberta Czaja, ++ teściów, ++ ojca i ++ pokrewieństwo z obu stron.

Środa 13.10.2021 Dzień fatimski | bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
Wieczór fatimski
  1. Za + Grzegorza Maciałek
            2. Za + mamę Weronikę Klimek w 1 rocznicę śmierci.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe, a potem procesja z figurą i świecami wokół kościoła. W czasie Mszy św. kolekta jako podziękowanie dla ks. Mateusza – tegorocznego kaznodziei fatimskiego

Czwartek 14.10.2021

7.00    Za + Tomasza Kocot (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za + męża Alfreda Klimek w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa, dusze czyśćcowe.

Piątek 15.10.2021 św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

7.00    Za ++ rodziców Stefanię, Franciszka i Franciszkę Kainka, za ++ rodziców Marię i Antoniego Skóra, rodzeństwo z obu stron i dusze czyśćcowe.
18.00  O łaskę nieba dla + Konstancji Mazur w rocznicę śmierci, za ++ Wiktora Mazur i Stanisława Lalika, oraz ++ z rodziny i dusze w czyśćcowe.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe i Adoracja do 19.30

Sobota 16.10.2021 Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jadwigi Kessler z okazji imienin oraz o dar nieba dla + męża Reinholda
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.
17.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie z okazji rocznicy ślubu Ewy i Andrzeja Orel

XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

7.00    Do Bożej Opatrzności o laskę nieba dla zmarłego ojca Ewalda Kubicek , rodziców Małgorzaty Wilhelma Jaskowic zmarłe rodzeństwo, szwagrów, dziadków i cale zmarłe pokrewieństwo.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystyny Kinert z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz w intencji przyjaciół i dobrodziejów.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Józefa i Krystyny z okazji kolejnej rocznicy ślubu, oraz w intencji Krystyny z okazji urodzin i za dzieci z rodzinami.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo opiekę Anioła Stróż dla rocznego dziecka Juliusza Kazimierza Szwajcowskiego
            2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Justyny i Łukasza z okazji 1 rocznicy ślubu.
16.15  Nabożeństwo różańcowe
17.00  O zdrowie i Boże i Błogosławieństwo dla Teresy, Zbigniewa i dzieci z rodzinami.