Intencje 22.04.2024

Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 do 17.55 adoracja i okazja do spowiedzi.

Poniedziałek 22.04.2024

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Z wdzięcznością za dar życia w kolejną rocznicę urodzin Dżesiki oraz w pewnej intencji.

Intencje 15.04.2024

Poniedziałek 15.04.2024

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Za ++ męża Mariana, rodziców Kansy, Mazurkiewicz oraz pokrewieństwo z obu stron.

Intencje 08.04.2024

Poniedziałek 08.04.2024 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Od poniedziałku do czwartku, od 17.30 do 17.55 Adoracja i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji modlimy się Litanią do NSPJ prosząc o pokój na świecie.

7.00       Za + Łukasza Frydek (od uczestników pogrzebu).
18.00     Za + ojca, męża i dziadka Zdzisława Ryczkowskiego (w 22. rocznicę śmierci).

Intencje 01.04.2024

Poniedziałek Wielkanocny 01.04.2024

kolekta parafialna, zbiórka do puszki na KUL

8.00    Do Bożego miłosierdzia o potrzebne łaski w intencji dzieci i wnuków, oraz za + syna Krzysztofa, + synową Renatę.
10.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Joachima z okazji 65. rocznicy urodzin, o błogosławieństwo w rodzinie i za + żonę Henrykę.
12.00  Za ++ rodziców Elżbietę i Wacława Cavour, dziadków Janinę i Tadeusza Cavour, dziadków Marię i Stanisława Szmidt oraz ciocię Barbary Cavour o dar nieba.
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Henryka Wiśnika z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

Intencje 25.03.2024

Wielki Poniedziałek 25.03.2024

Okazja do spowiedzi: 6.30 – 7.00, 17.30 – 18.00, 18.30 – 19.30

7.00    Za + Łukasza Frydek (w 30. dzień po śmierci,od chrzestnej).
18.00  W intencji rolników i działkowców naszej parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas prac polowych.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.