Ogłoszenia

Ogłoszenia 22.05.2022

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego pielgrzymowania do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Dziękujemy także naszym strażakom za pomoc w organizacji przemarszu.
 2. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15. W Związku z wyjazdem do Głębinowa, nie będzie dziś (w niedzielę) nabożeństwa majowego.

Ogłoszenia 15.05.2022

 1. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15.
 2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
 3. Dziś w naszej parafii rocznica I Komunii św.
 4. Spotkanie oazowe dla młodzieży – w poniedziałek po Mszy wieczornej.

Ogłoszenia 08.05.2022

 1. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15.
 2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
 3. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Modlitwie całej parafii polecamy dzieci pierwszokomunijne, ich rodziców i bliskich. Od poniedziałku do czwartku – w ramach Mszy św. wieczornej dzieci będą przeżywać swój biały tydzień.

Ogłoszenia 01.05.2022

 1. Rozpoczynamy maj. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15
 2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje. W związku ze sprzątaniem kościoła przed uroczystością I Komunii św. piątkowa adoracja od godz. 17.00 (wyjątkowo nie będzie nabożeństwa i adoracji po Mszy św.) 

Ogłoszenia 24.04.2022

 1. Dziś o godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Nie będzie dziś nieszporów o 16.15.
 2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
 3. Jutro święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy szczególnie naszych rolników i działkowców oraz wszystkich parafian na procesję błagalną z modlitwą o urodzaje do krzyża przy ulicy Wygonowej.

Ogłoszenia 18.04.2022

 1. Kościół przedłuża radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, aż do niedzieli Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszach św. przez cały tydzień. Z racji oktawy Wielkanocy, w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
 2. Za tydzień w niedzielę o 15.00 – Godzina Bożego Miłosierdzia

Ogłoszenia 10.04.2022

 1. Dziś o 16.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo gorzkich żali z kazaniem pasyjnym. Na zakończenie nabożeństwa będzie można złożyć ofiarę dla ks. Daniela Nowaka, naszego tegorocznego kaznodziei pasyjnego.
 2. W kościele na górce o godz. 19.30 rozpocznie się dziś nabożeństwo drogi krzyżowej ulicami Opola. Zapraszamy do udziału. Jesteśmy proszeni o poniesienie krzyża od 6 stacji.
 3. Wchodzimy w najważniejszy okres całego roku liturgicznego – Wielki Tydzień.
  Liturgia prowadzi nas w tych dniach od wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, poprzez dom Marty, Marii i Łazarza w Betanii, Wieczernik, Ogród Oliwny, na Kalwarię i w końcu do pustego grobu w niedzielę zmartwychwstania. Warto w tych dniach dać się poprowadzić i przejść tę drogę bardzo świadome z Jezusem. Zapraszamy Was do zrobienia tego we wspólnocie parafialnej.
 4. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty przed Triduum PaschalnymOkazja do spowiedzi: do środy: rano 6.30–7.00; wieczorem 17.00–19.30 (w poniedziałek), do 20.30 (we wtorek), do 21.00 (w środę). W Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę – zgodnie z rozpiską na plakacie, w gazetce i na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 Parafia WNMP Opole-Gosławice - ŁW
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account