Ogłoszenia 15.09.2019

1. Dziś o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym pielgrzymka złotych jubilatów małżeńskich. Zapraszamy na tę Mszę św. czcigodnych jubilatów z rodzinami.

2. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 16.09 po Mszy św. wieczornej. Nie będzie w tym tygodniu spotkania Kręgu biblijnego.

3. Zapraszamy do współtworzenia scholii parafialnej. Próba we wtorek o godz. 20.00 na plebanii.

4. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. W wigilię święta (we wtorek) na wieczorną Mszę świętą, zapraszamy naszą młodzież, szczególnie zaś kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania (klasa 6, 7, 8 i 1 ponadpodstawowa).

5. Małżonków pragnących pogłębić swoją więź małżeńską zapraszamy do włączenia się w comiesięczne spotkania dla małżeństw Kana Welcome. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę (22.09) po nabożeństwie popołudniowym w domu katechetycznym.

6. Dzieci zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00. Na owieczkach, które dzieci dostają po Mszy św. niedzielnej jest zawsze pytanie. Wśród prawidłowych odpowiedzi będziemy losować nagrody w czasie Mszy szkolnych. Po Mszy św. szkolnej zbiórka ministrantów i chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów.

7. Można już zamawiać intencje Mszalne na nowy rok (2020).

8. Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na cele parafialne. Kolekta wyniosła
5190 PLN, 6 Euro i 30 koron czeskich, ofiara na WT UO ? 430 PLN. Dziś kolekta gospodarcza. Za tydzień kolekta diecezjalna na renowację zabytków diecezjalnych.

9. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św.

10. W poniedziałek o godz. 18.00 w Remizie Strażackiej spotkanie kandydatów do Rady Dzielnicy.

11. Zapraszamy na zimowy rodzinny wyjazd narciarski do Austrii w dniach 11.02. ? 18.02.2020 (5/6 dni jazdy). Koszt wyjazdu 400 PLN/os + 110 Euro + koszt karnetów. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie parafialnej.

12. Inicjatywa Tato.net zaprasza na warsztaty dla ojców: Bliżej ? pełna łączność, które odbędą się 28.09 w Kędzierzynie Koźlu. Zapisy: https://tato.net/wydarzenia/kedzierzyn/

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.