Ogłoszenia 18.07.2021

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przyjęli zaproszenie na nasze festyn parafialny, który odbył się w zeszłą niedzielę. Ofiara złożona w czasie festynu to: 2079 zł i będzie przeznaczona na Caritas i Dzieci Maryi a szczególnie na dofinansowanie przyszłorocznych rekolekcji oazowych dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom.

2. Dziś po Mszach świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiarę składaną przy tej okazji przeznaczamy na pomoc misjonarzom naszej diecezji

Ogłoszenia 11.07.2021

1. Zapraszamy dziś na godz. 16.00 do plebanijnego ogrodu na rodzinny festyn parafialny. W programie: kawa, ciasto, lemoniada, lody, grill, zabawy dla dzieci z nagrodami, wspólne śpiewanie, występy zespołów.
2. W poniedziałek o godz. 8.00 wyjazd młodzieży z naszej parafii do Krościenka, centrum Ruchu Światło-Życie.
3. We wtorkowy wieczór zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 Msza św. z kazaniem fatimskim, po niej różaniec w kościele i procesja z figurą Matki Bożej i świecami wokół kościoła.

Ogłoszenia 27.06.21

1. Rozpoczynamy wakacje. Naszym rolnikom życzymy błogosławieństwa Bożego i odpowiedniej pogody na czas nadchodzących żniw, a wszystkim, którzy będą mieli urlopy – dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

2. W związku z wakacjami zmianie ulega porządek Mszy św. niedzielnych: o 7.00, 9.00, 11.00. Nie będzie w czasie wakacji niedzielnych Mszy wieczornych ani nabożeństw popołudniowych. Po konsultacji z Radą Parafialną zdecydowaliśmy, że po wakacjach niedzielna Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 17.00.

3. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.

Ogłoszenia 20.06.2021

1. Dzisiaj o 16.15 na nieszpory niedzielne.

2. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie jutro (w poniedziałek) po Mszy św. wieczornej.

3. W środę Dzień Ojca. Na wieczornej Mszy św. modlimy się w intencji ojców naszej parafii.

Ogłoszenia 04.07.2021

1. W czasie wakacji gazetka parafialna będzie wydawana co dwa tygodnie.
2. W poniedziałek od 8.30 odwiedziny chorych, do których zwykle chodzi ks. Dawid. Zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii. Przypominamy także, że ks. Biskup zezwolił na coniedzielną posługę nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. u chorych w domach.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account