Ogłoszenia 17.10.2021

Rosary

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, dziś o godz. 16.15. W tygodniu po Mszach św. wieczornych, w sobotę po Mszy św. porannej.
 2. Seans filmu Fatima, na który wybieramy się wspólnie dziś o 18.00 w kinie Helios (w Solarisie).
 3. Kandydatów do bierzmowania z klasy 7 zapraszamy w poniedziałek na nabożeństwo różańcowe o 18.30, a potem spotkanie. Kandydatów z klasy 8 zapraszamy na różaniec w środę o 18.30, a potem spotkanie w domu katechetycznym.
 4. Próba chóru we wtorek o godz. 19.15.
 5. Spotkanie kręgu biblijnego w środę o 19.15.
 6. Członków parafialnej rady duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie w czwartek o 19.15 na plebanii.
 7. Ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.15, lektorów
  o godz. 10.00.
 8. W zakrystii, w kancelarii parafialnej, ale także poprzez naszą stronę internetową można składać wypominki za naszych bliskich zmarłych. Będziemy modlić się w tych intencjach w pierwszym tygodniu listopada. Ewentualną ofiarę składaną przy tej okazji przeznaczamy na wymianę kotła CO w domu katechetycznym.
 9. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 3367 PLN i 6 euro, 20 Koron szwedzkich. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 240 PLN. Dziś kolekta gospodarcza (na wymianę kotła CO w domu katechetycznym), za tydzień kolekta parafialna oraz zbiórka do puszki na misje. Dziękujemy także za ofiarę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia w kwocie 1200 PLN. Marianki dziękują za ofiary złożone za kremówki. Uzbierano 1520 PLN, które będą przeznaczone na zimowy i letni wypoczynek i formację Dzieci Maryi.
 10. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
 11. W związku z nabożeństwami różańcowymi kancelaria parafialna od poniedziałku do piątku czynna wieczorem od 19.15–20.00. Rano bez zmian.
 12. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 31.01–6.02.2022 r. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej. Wyjazd narciarski dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w terminie 7–12.02.2022 r. (zapisy u ks. Dawida).

Wypominki rosary3

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.