Ogłoszenia 19.09.2021

 1. Zapraszamy na pierwsze po wakacyjno/covidowej przerwie spotkanie scholi parafialnej we wtorek o godz. 19.00. Będziemy przygotowywać repertuar na tegoroczny dzień papieski. Zapraszamy także nowe osoby zainteresowane wspólnym śpiewem.
 2. Spotkanie kręgu biblijnego – w środę po Mszy św. wieczornej.
 3. Chłopców chcących dołączyć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Dzieci Maryi – w sobotę o 9.00.
 4. W czwartek o 20.00 kolejne spotkanie Parafialnego Kursu Tańca Towarzyskiego (stopień podstawowy). Można i warto jeszcze dołączyć.
 5. Rodziców i dzieci z klasy 6. SP, które chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w piątek o 19.30 (w kościele).
 6. Młodzież zapraszamy na wspólny wyjazd na Kopę Biskupią w najbliższą sobotę. W planie m.in. Msza św. na polanie oraz ognisko. Zapisy i informacje
  u ks. Dawida.
 7. Róże Różańcowe naszej parafii zapraszamy w przyszłą sobotę na dzień skupienia w opolskiej katedrze. Rozpoczęcie o godz. 17.00, szczegóły na plakacie z tyłu kościoła.
 8. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię św. w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w niedzielę 26.09 o godz. 15.00.
 9. Złotych jubilatów małżeńskich Biskup zaprasza w niedzielę 26.09 o godz. 14.00 do kościoła seminaryjnego (ul. Drzymały 1) na Mszę św. jubileuszową.
 10. Rodziców pragnących pogłębić swoją relację z dziećmi zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Szkoły dla rodziców. To cykl 10 cotygodniowych spotkań o charakterze warsztatowym. Koszt udziału w całym szkoleniu to 200 PLN/os. Pierwsze spotkanie (organizacyjne) w niedzielę 26.09 o godz. 18.00 w domu katechetycznym. Prosimy o zapisy przez formularz na stronie internetowej parafii.
 11. Pasjonatów narciarstwa zapraszamy na rodzinny wyjazd na narty do Austrii w terminie 31.01–6.02.2022. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie parafialnej. Wyjazd narciarski dla dzieci i młodzieży do Zakopanego w terminie 7.02–12.02.2022 r. (zapisy u ks. Dawida).
 12. Dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele parafialne: 5118 PLN i 6 euro. Dziękujemy za wszystkie wpłaty na konto/poprzez ofiaromat: 480 PLN. Dziś kolekta na inwestycje parafialne oraz zbiórka do skarbony na pomoc chrześcijanom w Ziemi Świętej.
 13. Za wszystkie modlitwy i ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy także za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.