Ogłoszenia 22.05.2022

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego pielgrzymowania do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Dziękujemy także naszym strażakom za pomoc w organizacji przemarszu.
  2. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15. W Związku z wyjazdem do Głębinowa, nie będzie dziś (w niedzielę) nabożeństwa majowego.

Ogłoszenia 15.05.2022

1. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15.
  3. Dziś w naszej parafii rocznica I Komunii św.
  4. Spotkanie oazowe dla młodzieży – w poniedziałek po Mszy wieczornej.

Ogłoszenia 01.05.2022

1. Rozpoczynamy maj. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15
  2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje. W związku ze sprzątaniem kościoła przed uroczystością I Komunii św. piątkowa adoracja od godz. 17.00 (wyjątkowo nie będzie nabożeństwa i adoracji po Mszy św.)

Ogłoszenia 24.04.2022

1. Dziś o godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Nie będzie dziś nieszporów o 16.15.
  2. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  3. Jutro święto św. Marka Ewangelisty. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy szczególnie naszych rolników i działkowców oraz wszystkich parafian na procesję błagalną z modlitwą o urodzaje do krzyża przy ulicy Wygonowej.

Ogłoszenia 08.05.2022

1. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15.
  3. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Modlitwie całej parafii polecamy dzieci pierwszokomunijne, ich rodziców i bliskich. Od poniedziałku do czwartku – w ramach Mszy św. wieczornej dzieci będą przeżywać swój biały tydzień.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach