2023

Ogłoszenia 04.06.2023

1.      Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój). Trwa czerwiec, więc adorację kończymy Litanią do NSPJ w intencji pokoju.

2.      W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w tym dniu w następującym porządku: 8.00 (po niej procesja do czterech ołtarzy), o 11.00 i o 17.00. Trasa procesji: 1. ołtarz u państwa Labisz, 2. przy kapliczce (o przygotowanie prosimy Dzieci Maryi, ministrantów i lektorów), 3. przy remizie OSP (o przygotowanie prosimy rodziców dzieci I-komunijnych), 4. u państwa Meja.

        Zapraszamy do licznego i modlitewnego uczestnictwa w procesji, udekorowania domów. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów (wyłącznie z rodzicami), dzieci pierwszokomunijne w strojach, całą służbę liturgiczną i wszystkich Parafian. Naszym strażakom będziemy wdzięczni za czuwanie nad bezpieczeństwem naszej uroczystości. Osoby chętne do pomocy przy budowie ołtarzy prosimy o zgłoszenie się w zakrystii

Ogłoszenia 28.05.2023

1.      Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój).

2.      Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszach św. wieczornych (w tygodniu) i w niedzielę o 16.15.

3.      Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy liturgiczny okres wielkanocny. Czas spowiedzi wielkanocnej trwa jeszcze przez tydzień – aż do Niedzieli Trójcy Świętej.

Ogłoszenia 14.05.2023

1.     Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Polecamy dzieci i ich bliskich modlitwie całej wspólnoty.

O godz. 16.15 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I-komunijnych. Przez cały tydzień będą one przeżywały swój Biały tydzień, w ramach którego uczestniczyć będą we Mszach św. wieczornych.

2.     Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój).

3.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszach św. wieczornych (w tygodniu) i w niedzielę o 16.15.

Ogłoszenia 07.05.2023

1.     Gościmy dziś w naszej parafii ks. Marka Sobottę, misjonarza z Papui Nowej Gwinei. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia jego pracy misyjnej. Zapraszamy na misyjne nabożeństwo majowe o godz. 16.15.

2.     Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój). Ze względu na sprzątanie kościoła przed uroczystością I Komunii św. nie będzie w tym tygodniu adoracji po Mszy św. w piątek.

Ogłoszenia 21.05.2023

1.      Dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj pielgrzymowali do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Podziękowania także dla uczestników procesji z modlitwą o urodzaje w czasie dni krzyżowych.

2.      Zapraszamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 (z okazją do spowiedzi i modlitwą o pokój).

3.      Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszach św. wieczornych (w tygodniu) i w niedzielę o 16.15.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account