Ogłoszenia 22.05.2022

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do wspólnego pielgrzymowania do kościoła MB Wspomożenia Wiernych w Lędzinach. Dziękujemy także naszym strażakom za pomoc w organizacji przemarszu.
  2. Zapraszamy na majowe nabożeństwa maryjne, które odprawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę w ramach nabożeństwa o 16.15. W Związku z wyjazdem do Głębinowa, nie będzie dziś (w niedzielę) nabożeństwa majowego.
  3. Od poniedziałku do czwartku od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.
  4. W tym tygodniu przypadają tradycyjne Dni Krzyżowe – dni modlitwy o urodzaje. Wszystkich parafian zapraszamy do wspólnej modlitwy o obfite plony. Procesje błagalne w poniedziałek i wtorek – po Mszy wieczornej, a w środę o 6.30.
  5. We wtorek po procesji zapraszamy na krótkie spotkanie dla osób, które chciałyby się włączyć w organizację rodzinnego festynu parafialnego. Można przynosić fanty, które posłużą jako nagrody w konkursach dla dzieci.
  6. Gimnastyka dla seniorów… i nie tylko – wtorek o godz. 18.30 w Domu św. Józefa (dom katechetyczny).
  7. Próba chóru– środa, godz. 19.00.
  8. Kurs tańca towarzyskiego – czwartek, godz. 20.00.
  9. W czwartek przypada dzień matki. Zapraszamy na wieczorną mszę św. w intencji naszych mam.
  10. Zbiórka dla kandydatów i ministrantów: sobota – godz. 9.15. Zbiórka lektorów: piątek – godz. 19.00. Zapraszamy chłopców (od I klasy SP), którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty ministranckiej w naszej parafii.
  11. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii Pawła Chudzika, pracującego na misjach w Amazonii. Będzie głosił kazanie, a po Mszy św. będzie można także wspomóc jego pracę misyjną.
  12. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na potrzeby parafialne: 4493 PLN. Ofiara na pomoc dla Ukrainy (skarbona) 412 PLN, 100 PLN (konto) Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne/przez ofiaromat: 2620 PLN. Dziś kolekta na energię elektryczną, za tydzień kolekta parafialna.
  13. Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjny wyjazd w góry do Węgierskiej Górki, od 26.06 do 2.07. Koszt 460 PLN/os. Zapisy u ks. Dawida.
  14. Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny.
  15. Rada rodziców naszego przedszkola i rada dzielnicy zapraszają w środę 25.05 o godzinie 15.30 na festyn rodzinny " Eko Rodzina. W programie występy, animator dla dzieci, grill, kukurydza ciasto, loteria fantowa i licytacje.

W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty

• Małgorzata Czaja, 84, ul. Wiejska, pogrzeb w poniedziałek o 13.00 w kościele parafialnym

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account