Aktualności

Ostrzeżenie

The form #10 does not exist or it is not published.

Parafialna pielgrzymka na Górę Św. Anny (31.08.2019)

Ostatni weekend wakacji na Górze ufnej modlitwy (św. Anny), to odpust ku czci Aniołów Stróżów z obchodami kalwaryjskimi. Nasza parafia od wielu lat pielgrzymuje właśnie w tym dniu do św. Anny. Zapraszamy i w tym roku do wspólnego przeżycia tego czasu u stóp Babci Pana Jezusa. Wielu z nas pielgryzmuje indywidualnie czy rodzinnie, ale jak zwykle proponujemy także wspólny przejazd autobusem (koszt 30 PLN/os.). Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 8.45.
Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy do 24 sierpnia. 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach
ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account