Intencje 31.10.2022

Wypominki rosary

PONIEDZIAŁEK 31.10.2022

7.00     Za + Krzysztofa Spychałę o radość życia wiecznego.
18.00   Za ++ rodziców Alojzego i Marię Rzotki, ciotki Annę, Elżbietę, Emilię, + Marię Rzotki z domu Kurda, ++ Beatę i Wernera Kurda, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

WTOREK 1.11.2022 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

KOLEKTA PARAFIALNA

7.00     Za + Antoniego Daciuk, ++ z rodziny Daciuków, + szwagra Zdzisława Moskala.
9.00     Za ++ rodziców Janinę i Jana Landwójtowiczów, Joannę i Józefa Rajczyków, ++ braci Zbigniewa, Czesława, Tadeusza i bratanka Damiana, ++ z pokrewieństwa.
10.30   O radość wieczną dla + mamy Marii Kansy w 1. rocznicę śmierci oraz za + ojca Alfonsa.
12.00   Za + mamę Marię, siostrę Bronisławę, brata Antoniego, żonę Marię, syna Kazimierza, rodziców Jadwigę i Kazimierza Jakuszewskich, ojca Rafała i rodziców Bazylego i Annę Dąbrownych, ++ z rodzin Głębockich, Paradowskich, Jakuszewskich i dusze w czyśćcu cierpiące z rodzin.
15.00   Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzach przy ul. Wygonowej/Witosa oraz na Grobli.
19.00   Wieczorne nabożeństwo na cmentarzu przy ul. Wygonowej/Witosa.

ŚRODA 2.11.2022 WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00     Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00   1. Za ++ parafian i dobrodziejów, którzy odeszli do Pana w minionym roku: Marię Kansy, Zygmunta Janak, Zbigniewa Szpulaka, Jerzego Szczerbę, Barbarę Litwin, Mariannę Rossmann, Eugenię Kulon, Czesława Czaja, Henrykę Radziej, Jadwigę Staś, Irenę Szczerbę, Jerzego Dytłow, Mieczysława Wąsowicza, Florentynę Rzotki, Zygmunta Daniłów, Jerzego Ofczorza, Weronikę Swientek, Marię Rzotki, Marię Uchorczak, Liliannę Lalik, Małgorzatę Czaja, Wojciecha Galasa, Bronisławę Kuchcicką, Wiktorię Kaleta, Bogdana Karpin, Piotra Stelmacha, Mieczysława Mróz, Leonarda Smolnika, Helmuta Duda, Ryszarda Kaczmarczyka, Ryszarda Wnuk, Rudolfa Mika, Agnieszkę Koziel, Huberta Wodarza.
            2. Za + Ilonę Walasek w 1. rocznicę śmierci.
           Po Mszy św. procesja i nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu przy ulicy Brzozowej.

CZWARTEK 3.11.2022 | I CZWARTEK MIESIĄCA

7.00     O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji liturgicznej służby ołtarza i ich rodzin.
18.00   Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.
            Po Mszy św. różaniec za ++ polecanych w wypominkach.

PIĄTEK 4.11.2022 ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BPA | I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00     W intencji czcicieli NSPJ, róż różańcowych i ich rodzin.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
8.30     Miesięczne odwiedziny chorych.
17.00   Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży (od 17.30 dla wszystkich).
18.00   1. Za + żonę Rozwitę Rałowiec, ojca Jana, teściów Gertrudę i Brunona Kornek oraz dziadków Annę i Franciszka, Katrzynę i Tadeusza.
             2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Beaty i Tadeusza z okazji 25. rocznicy ślubu.
           Po Mszy św. Litania do NSPJ, różaniec za zmarłych i adoracja do godz. 19.30.

SOBOTA 5.11.2022 | I SOBOTA MIESIĄCA

7.15     Różaniec wynagradzający.
8.00     W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w świętych wizerunkach.
            Medytacja I-sobotnia.
16.00   Nauka przedchrzcielna.
17.00   1. Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.
            2. Za + Marię Dora w 10. rocznicę śmierci, ++ z rodziny oraz o błogosławieństwo Boże dla Iwony, Moniki, Wiktorii, Nadii, Gracjana, Ignasia, Antosia i Dariusza z okazji urodzin oraz dla całej rodziny.
           Po Mszy św. różaniec za ++ polecanych w wypominkach.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.11.2022 KIERMASZ PARAFIALNY - 89. ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA

KOLEKTA PARAFIALNA

7.00     Za + męża i ojca Alojzego Staisz ++ rodziców z obu stron ++ z pokrewieństwa.
9.00     1. W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii, za ++ budowniczych kościoła, ++ parafian i dobrodziejów, ++ księży i siostry zakonne pracujące w naszej wspólnocie.
             2.
 Za + Helmuta Duda (w 30. dzień po śmierci).
10.30   Za ++ rodziców Annę i Leonarda Mróz, Marię i Gerarda Kilisz, szwagra Rudolfa, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
12.00   Za + Andrzeja Kosteleckiego w 5. rocznicę śmierci.
           W czasie Mszy św. chrzest: Dominik Jan Golenia.
16.15   Różaniec za ++ polecanych w wypominkach.
17.00   Za ++ Marię, Czesława, Jana Czuba, ++ z pokrewieństwa.