Ogłoszenia

Ogłoszenia 15.10.2023

Wypominki rosary

1.      Gościmy dziś o. Jędrzeja Baranowskiego OMI z parafii św. Jana Pawła II w Opolu. Po mszach świętych będzie możliwość wsparcia budowy nowego kościoła.
2.      Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej, w niedzielę o godz. 16.15. 
3.      Nadal trwa też nasz różańcowy chellenge dla dzieci. Kolejne nalepki można odbierać po nabożeństwach różańcowych od poniedziałku do piątku, a jeśli komuś będzie czegoś brakowało, może uzupełnić braki, przychodząc na różaniec w sobotę bądź niedzielę.

4.      Kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej i różańcu (na plebanii).
5.      We wtorek, w czasie Mszy św. wieczornej, razem z ks. Hubertem Janowskim będziemy świętować jego 80. urodziny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6.      W środę po Mszy Świętej wieczornej i różańcu – spotkanie biblijne.
7.      Młodzież zapraszamy na spotkanie w piątek o 19.00 na plebanii.
8.      Marianki i dziewczynki, które chciałyby dołączyć do tej wspólnoty, zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.00 (na plebanii)
9.      Ministrantów i chłopców, którzy chcąc dołączyć do ich grona zapraszamy na spotkanie w sobotę o 9.15. 
10.  W przyszłą niedzielę nasze marianki będą rozprowadzać kremówki papieskie.
11.  Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu: parafialna 3716 zł, 1 euro i 10 funtów. Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne i przez ofiaromat: 410 zł. Ofiara na pomoc dla Ukrainy: 300 zł (skarbona). Zbiórka do skarbonki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia: 376 zł.
12.  Dziś kolekta gospodarcza na dalsze remonty w Domu św. Józefa, za tydzień kolekta na misje.
13.  W zakrystii są do nabycia jubileuszowe świece i smycze do kluczy. Dochód przeznaczamy na dalsze remonty w Domu św. Józefa. 
14.  Jeszcze dziś można zapisać się na wspólne wyjście do kina na film: The Sound of Freedom. Dźwięk wolności. Seans 29 października o godz. 18.30 (w kinie Helios w CH Solaris). Cena biletu 16 zł (prosimy o zapłatę przy zapisach). Film przeznaczony dla widzów od lat 15. 
15.  Za wszystkie modlitwy, ofiary, prace i posługi wykonane w minionym tygodniu na rzecz naszej parafii – serdeczne dzięki. Dziękujemy za wszystkie zamawiane intencje Mszy św. oraz za dary na stół plebanijny. 

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.